טכנולוגיות

אלמנט ריבועים
טכנולוגיות-1

אבטחת מידע

מערך המחשוב והתקשורת במוקדי "טללים" מוגן ומאובטח באמצעות ציוד אבטחה מקצועי ומתקדם. הכולל בין היתר: חומות אש מעודכנות, שרתי אנטי וירוס ומניעת תקיפות ובקרה פיזית מקיפה. כמו כן מופעלים כלי אכיפה למדיניות אבטחת מידע הדוקה המוכתבת ומתעדכנת באופן שוטף ע"י גופי יעוץ בעלי מוניטין.
מערכות מעקב ובקרה הטובות מסוגן ומתופעלות בקפידה, מנטרות ללא הרף את שלל הרכיבים ברשת ע"מ לאתר אנומליות חשודות ואינדיקטורים לפעולות לא רצויות.

טכנולוגיות-1
טכנולוגיות-1
טכנולוגיות-1

שרידות ויתרות

ב'טללים' אנו שמים דגש חזק על מתן מענה שוטף ללקוחותינו, בכל תרחיש חירום ומתוך ראיה צופה פני עתיד.
בהתאם לזאת, כל תשתיות החשמל והתקשורת מובנות באופן הבטיחותי והמקיף ביותר:
תשתיות החשמל במוקדי מגובות באמצאות מערכת UPS בהספק גבוה ובנוסף, על ידי גנרטורים יעודים המופעלים באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם על מנת לשמש גיבוי נוסף וארוך טווח.
קווי התקשורת כפולים ומשולשים. מופעלים על ידי ספקים שונים ללא תלות ביניהם, כאשר בקרים חכמים מעבירים את התקשורת בין הקווים השונים על פי דגימה שוטפת של פרמטרים רלוונטיים כמו אמינות ומהירות. כל זאת באופן אוטומטי וללא צורך בפעולות יזומות.
השרתים השונים מגובים במגוון כלים תוך מתן מענה לתרחישי אסון רבים, לצד שילוב יישומי ענן מבית ספקים בינלאומיים מובילים.
בתקופת הקורונה, ניצלנו את הזמן לקידום תוכנית ארוכת טווח למעבר מלא לענן. להצטיידות, הפקת לקחים ושדרוג מערך העבודה מהבית באופן מיטבי. זאת בנוסף לתוכנית DRP המבוססת על אתר חילופי.

טכנולוגיות-1

מערכת CRM

לשם ניהול הפעילויות באופן מיטבי, אנו עושים שימוש בתוכנת CRM פונקציונאלית ורב שימושית המתמחה בניהול מוקדי מכירות, לידים, תיאום פגישות ושירות לקוחות.
התוכנה מאפשרת ניהול וביצוע פעולות במאגרי נתונים בהיקפים גדולים, באופן מאורגן ומסודר ומשמשת כקו הייצור ועמוד השדרה בו מתבצעת כלל הפעילות במוקדים ע"י צוות המוקדנים.
ייבוא הנתונים לתוכנה מתבצע באופן ידני או אוטומטי ע"י מנוע חכם הכולל: תותח שיחות, מגוון תבניות ייבוא, טיוב אוטומטי, מיון ותיוג לפי מאפיינים, ניהול ותיעוד פעולות בכרטיסי הלקוחות ועוד.
בנוסף, בהתאם לצורך מפעילה התוכנה תהליכי אוטומציה ומניפולציות לפי מתודות ושגרות אותם מטמיע בה הצוות הניהולי מנסיונו רב השנים.
אפשרות נוספת היא התממשקות מלאה עם המערכות שלכם: CRM, טלפוניה וכל הנצרך. החיבור מתבצע בחדר תקשורת ייעודי ובאופן מאובטח.
קימות אצלינו גם אפשרויות מגוונות לשימוש מודולורי ומשולב בין המערכות שלכם לבין הטכנולוגיות שלנו- לשילוב מושלם.

טכנולוגיות-1
טכנולוגיות-1
טכנולוגיות-1

רילטיים ודוחות

בהנתונים והפעולות במרכזיה ובמערכת הCRM מנותחים ומפולחים באופן מסודר ומהודק ומוצגים במערכת ייעודית בזמן אמת, המשמשת את הצוותים לצורך מדידה ומעקב אחר ביצועים ועמידה ביעדים.
בנוסף פועלת מערכת BI עם ערכת כלים להקמה וייצוא ידני או מתוזמן של דוחות עומק ע"פ פילוחים וחיתוכים שונים, גרפים וזיהוי מגמות ואיתור הזדמנויות.

טכנולוגיות-1

מרכזייה

ב'טללים' מרכזיה מהמתקדמות בשוק המאפשרת לכם מגוון אפשרויות מייעלות:
● CallBack
אפשרות השארת מספר לחזרה על ידי נציג על פי הגדרת הלקוח בהתאם למשך ההמתנה המועדף או על פי פרמטרים של עומסים וכדומה.
● Cti וIVR.
ניתן לשלב גם בין שני הפונקציות על מנת לייעל את מתן השירות ולחסוך זמן שיחה בפועל של הנציג.
● ג'ינגל
תוכלו לבחור להשמיע את הג'ינגל שלכם בזמן ההמתנה. תוכלו להוסיף גם השמעת פרסומים, מידע טכני, עדכונים וכל פרט רלוונטי אחר החשוב לכם.
● נתב שיחות
בנתב תוכלו לפרט את השירותים המסופקים וכך להפנות את השיחה לנציג/ מחלקה מבוקשת. תוכלו גם לבחור בניתוב שיחות חכם על ידי זיהוי אוטומטי/ הזנת מזהה אישי של המתקשר והפנייתו לנציג מתאים על פי הגדרות מובנות: סוג מחלקה/ שפה/ VIP.
● דוחות ובקרה
המרכזיה שלנו מספקת אף מערך דוחות משופר ומפורט בכל סינון מתבקש. ניתן לתזמן אותם באופן אוטומטי לצוותי הניהול או להפיק אותם ידנית על פי בחירה.
● תיעוד והקלטות
כלל השיחות המבוצעות בטלפוניה מתועדות, מוקלטות ומאוחסנות. לצורכי האזנה, בקרה שוטפת וכל שימוש עתידי.

טכנולוגיות-1